VIO POV.1.5 - Novinky a návody

V této sekci najdete novinky, návody, aktualizace a další informace o kameře VIO POV.1 a VIO POV.1.5.


SW upgrade 1.4 - Nastavení expozice

10. července, 2009

Firma VIO vydala SW upgrade 1.4 pro kameru POV.1, POV.1.5 a POV.1.5M. Tento SW upgrade přináší manuální nastavení expozice - výběrem jednoho z několika expozičních režimů. Pro různé scény a světelné podmínky při natáčení videa tak lze přizpůsobit expozici kamery VIO pro dosažení lepší celkové kvality videa a expozice. O žádném z režimů se nedá říci, že je nejlepší - v určitých situacích a světelných podmínkách však budou některé režimy poskytovat lepší výsledky než režimy ostatní.

Celý text >>>


SW upgrade 1.3 + podpora 8GB SDHC karet

10. listopadu, 2008

Firma VIO dnes vydala SW upgrade 1.3 pro kameru POV.1. Tento SW upgrade přináší podporu velkokapacitních SDHC karet. Maximální kapacita SDHC karet, kterou po upgradu kamera POV.1 podporuje je 8GB. Maximální doba záznamu při nejvyšší kvalitě se tak při použití 8GB karty zvyšuje z 1 hod 26 minut (s 2GB kartou) na 5 hod 36 min!

Celý text >>>


Podpora SDHC karet

24. října, 2008

Jedna z nejčastěji kladených otázek je kdy bude VIO POV.1 podporovat karty s kapacitou větší než 2GB. V současné době VIO POV.1 pracuje pouze s SD kartami, karty SDHC podporovány nejsou. Podívejme se na to, jaký je mezi nimi rozdíl.

Celý text >>>


SD karty - doporučení

9. října, 2008

Existuje několik typů SD karet různých velikostí, přenosových rychlostí a od různých výrobců. Protože POV.1 zapisuje video data na SD kartu rychlostí zhruba 4Mb/s, je důležté, aby karta podporovala dostatečnou rychost zápisu.

Celý text >>>