Půjčovna kamer

VIO POV.1

Přemýšlíte o koupi kamery na helmu? Chcete si kameru vyzkoušet? Nebo se chystáte na závod, adrenalinovou akci, výlet nebo podniknout něco, co chcete mít zaznamenané z Vašeho pohledu - tak, jak to vidíte vlastníma očima? Pak jsme tu pro Vás s naší první specializovanou půjčovnu kamer na helmu v ČR. V našem VIO test centru Vám k zapůjčení nabídneme to nejlepší a nejodolnější, co je v současné době k dispozici - kamery VIO POV.HD.

Ceny:

den: 300 Kč vč. DPH

víkend: 500 Kč vč. DPH

týden: 1200 Kč vč. DPH

Pozn.: Pokud se rożhodnete kameru do měsíce po první zápůjčce koupit, zaplacené poplatky za půjčení Vám z její prodejní ceny odečteme.

Rezervace:

Pro rezervaci nás kontakujte na e-mailu petr@sportkamery.cz

O dostupnosti kamer v určitém termínu se dopředu informujte a rezervujte s dostatečným předstihem - jen tak vám můžeme zaručit dostupnost.

Podmínky:

Při půjčení na jeden den si techniku nájemce převezme večer a vrací druhý den večer. Vyjímky po domluvě.

Při zapůjčce zařízení (kamery VIO POV.HD) složí nájemce vratnou zálohu ve výši 11500 Kč.

Poplatek za půjčení je splatný předem. Pokud je výše vratné zálohy + půjčovné vyšší než prodejní prodejní cena zapůjčeného zařízení, výše zálohy se úměrně snižuje tak, aby záloha = prodejní cena - půjčovné.

Při převzetí zapůjčeného zařízení nájemce podepíše zápůjční protokol, který popisuje stav zapůjčeného zařízení, včetně detailního popisu případných vad. Nájemce prohlašuje, že se dostatečně seznámil s pronajatou technikou a je schopen její bezchybné a bezpečné obsluhy.

Podpisem protokolu o pronájmu přechází na nájemce odpovědnost za škodu na technice. Nájemce odpovídá za škody způsobené osobami, kterým umožnil k pronajaté technice přístup. Pokud bude technika znečištěna, zaplatí nájemce za vyčištění. Cena tohoto úkonu se pohybuje od 500,- do 1500,- Kč s DPH dle náročnosti.

Dojde-li ke ztrátě, odcizení nebo poškození zařízení, nájemce uhradí pronajímateli škodu (v případě ztráty, odcizení a neopravitelného poškození je účtována katalogová cena výrobku/jednotlivého dílu podle ceníku platného v den podpisu protokolu o pronájmu).

 

Sada obsahuje:

POV.HD rekordér s LCD displejem

Hlavu kamery s propojovací kabelem (1.5m) s intergovaným mikrofonem

Bezdrátové dálkové ovládání

4GB SDHC kartu

USB kabel

Analogový A/V kabel

Přenosné pouzdro

Úchyty (hvězdicový a příčný), suché zipy

Detailní český návod

Otázky a odpovědi:

Odpovědi na často kladené otázky a další technické informace o VIO POV.HD naleznete zde - VIO POV.HD otázky a odpovědi