Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu sportkamery.cz

Provozovatel

Provozovatelem e-shopu sportkamery.cz je:

Bicyclecafe s.r.o.
Žitomírská 7, Praha 10, 101 00
IČO: 27911888; DIČ CZ27911888

Ceny zboží

Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách sportkamery.cz jsou koncové ceny včetně DPH. Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH.

Doprava, poštovné

Zboží standartně expedujeme nejpozději následující pracovní den Českou poštou jako Obchodní balík (v případě objednávky v pracovní dny do 18:00 expedujeme tentýž den). Při nákupu nad 4000 korun je balné a poštovné zdarma, při nákupu do 4000 Kč účtujeme balné a poštovné 130 Kč. Zboží je rovněž možné vyzvednout přímo v naší kamenné prodejně Bicycle Cafe ve Bulharské ulici č. 13 v Praze 10, 101 00, www.bicyclecafe.cz, (Po-Pá: 12:00 - 18:00). Osobní konzultaci týkající se nabízených produktů (výběr příslušentví a držáků apod.) či vyzkoušení si s námi prosím předem domluvte telefonicky nebo e-mailem.

Objednávky na Slovensko
Zboží expedujeme Českou/Slovenskou poštou jako expresní balík EMS. Při nákupu nad 4000 CZK je balné a poštovné zdarma. Při nákupu do 4000 CZK účtujeme balné a poštovné 180 CZK. Doručení na Slovensko trvá obvykle 3-4 dny. Pro kontrolu a sledování pohybu zásilky obdržíte v okamžiku expedice emailem podací číslo zásilky. Na Slovensku zásilku doručuje Slovenská pošta, dobírku zaplatíte Slovenské poště v EUR dle aktuálního kurzu pošty.

Platba za zboží

Za zboží můžete zaplatit jedním z těchto způsobů:

  • Dobírka - standartní zbůsob platby při zaslání zboží Českou poštou
  • Hotovost - platba v hotovosti při převzetí zboží v kamenném obchodě
  • Převodem na účet - za zboží můžete zaplatit převodem na náš účet (ČSOB). Na přání Vám vystavíme proforma fakturu. Zboží expedujeme v okamžiku připsání částky na náš účet

Vrácení zboží

Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužité, v původním stavu, originálním obalu a nadále prodeje-schopné bez udání důvodu do 14 dnů, přičemž je povinen dopravit zboží na vlastní náklady na níže uvedenou adresu. Za vrácené zboží vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze zašleme převodem na účet do 30 dnů od přijmutí vráceného zboží. Číslo účtu prosím zašlete spolu se zbožím. V případě nedodržení uvedených podmínek zboží zašleme zpět s vysvětlením, proč nebylo odstoupení od smlouvy akceptováno.

Reklamace zboží

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá objednávce, případné chybějící kusy, porušený obal atd. reklamujte přímo u přepravce při převzetí zásilky. O ostatních nesrovnalostech v zásilce nám dejte neprodleně vědět emailem (info@sportkamery.cz), nejpozději avšak do 48hodin od doručení zásilky.

Na zboží je poskytována 2-letá záruční lhůta (s vyjímkou spotřebního materiálu jako jsou např. baterie), která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházení, či mechanickým poškozením. Pro kupujícího podnikatele může být lhůta pro uplatnění práv z vadného plnění upravena odlišně, je-li to u daného typu zboží výslovně uvedeno, takto uvedená lhůta má přednost. Zboží je v takovém případě označeno následovně: (IČ: 12 měsíců). Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašlete na níže uvedenou adresu spolu s kopií dokladu o koupi a přesným popisem vady. Bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu. Pokud se s námi předem nedohodnete jinak, posílejte pokud možno kompletní balení včetně příslušenství.

Reklamované či vracené zboží zasílejte na adresu:

Bicyclecafe s.r.o.
Žitomíska 13, Praha 10, 101 00