Kontakt

E-mail - objednávka zboží: info@sportkamery.cz

Naše produkty můžete objednávat e-mailem: info@sportkamery.cz
Zboží objednané v pracovní dny do 18:00 expedujeme tentýž den Českou poštou jako Obchodní balík - zboží tak máte ve vlastních rukou nejpozději do dvou dnů.
Zboží Vám pošleme na dobírku poštou (balné a poštovné při nákupu nad 4000 Kč zdarma, 130 Kč při nákupu do 4000 Kč) nebo Vám jej předáme v našem kamenném obchodě. Možná je i platba předem převodem na náš účet (ČSOB), zboží expedujeme po přijetí platby (připsání částky na náš účet). Více informací viz. Obchodní podmínky

Objednávky na Slovensko
Zboží expedujeme Českou/Slovenskou poštou jako expresní balík EMS. Při nákupu nad 4000 CZK je balné a poštovné zdarma. Při nákupu do 4000 CZK účtujeme balné a poštovné 200 CZK. Doručení na Slovensko trvá obvykle 3-4 dny. Pro kontrolu a sledování pohybu zásilky obdržíte v okamžiku expedice emailem podací číslo zásilky. Na Slovensku zásilku doručuje Slovenská pošta, dobírku zaplatíte Slovenské poště v EUR dle aktuálního kurzu pošty.

Mailem nás můžete kontaktovat pro jakékoliv informace týkající se našich produktů či jejich objednání.

Telefon

Odpovědět na Vaše dotazy jsme připraveni na telef. čísle 603 843 309.

Facebook

Facebook


Navštivte nás na facebooku - naleznete tam aktuálních informace, foto a video z akcí, rady a tipy. Sdílejte vaše videa a potkejte ostatní nadšence videa z vlastní perspektivy.

Kamenný obchod

Pouze po předchozí objednávce (e-mailem, telefonicky) můžete zboží zakoupit/vyzvednout v našem showroomu Bicycle Cafe v Bulharské ulici č. 13 v Praze 10, 101 00, www.bicyclecafe.cz, (Po-Pá: 12:00 - 18:00). Pokud potřebujete poradit s výběrem kamer a dalších nabízených produktů (příslušentví a držáků apod.) nebo zboží vyzkoušet, rádi Vám po předchozí domluvě (telefonické nebo e-mailem) vyhovíme.

Provozovatel e-shopu

(shodná s adresou kamenného obchodu - jedná se o roh ulic Bulharská a Žitomírská)
Bicyclecafe s.r.o.
Žitomírská 39, Praha 10, 101 00
IČO: 27911888; DIČ CZ27911888
Jsme plátci DPH